• Sposoby płatności

Wybierz najbardziej dogodną dla siebie formę płatności i ciesz się udanymi zakupami.

   Paynow - internetowa bramka płatnicza - mBank

paynow Szybki przelew

To najchętniej wybierana forma płatności online w Polsce, posiada natychmiastowe księgowanie. Zapłać za swoje zakupy szybkim przelewem, bez logowania się do swojego banku. To bezpieczne i szybkie rozwiązanie, dzięki któremu w kilka sekund zapłacisz za swoje zakupy, a potwierdzenie od razu dostaniesz na maila. Skorzystaj z listy dostępnych banków, która będzie widoczna podczas płatności.

BLIK

Dokonaj szybkiej płatności bezgotówkowej za pomocą BLIK, najbardziej innowacyjnego sposobu płatności online w naszym kraju, z którego mogą korzystać użytkownicy urządzeń mobilnych. Wpisz sześciocyfrowy kod dostępny w mobilnej aplikacji w Twoim smartfonie, następnie potwierdź i gotowe. Płatność będzie zakończona w kilka sekund, a potwierdzenie otrzymasz na maila.

Przelew zwykły

Możesz także skorzystać ze zwykłego przelewu. Podczas składania zamówienia zostanie wygenerowany druczek, na którym znajdziesz wszelkie dane potrzebne do dokonania płatności za zakupy. Możesz go wydrukować i udać się do banku lub przepisać dane do formularza płatności online w swoim banku. Księgowanie w przypadku tej formy trwa nieco dłużej niż przy szybkim przelewie i BLIKu.

Dane do przelewu

Nr konta: 21 1140 2004 0000 3002 8329 8767
mBank
dla przelewów zagranicznych SWIFT: BREXPLPWMBK

Pobranie

 

To klasyczna forma płatności istniejąca od dziesiątków lat, od której obecnie się odchodzi, aczkolwiek wciąż jest dostępna dla osób, które nie chcą lub nie potrafią obsługiwać płatności online. Możesz zapłacić kurierowi gotówką lub kartą (u niektórych przewoźników) w momencie odbioru paczki. Opcja płatności za pobraniem dostępna jes tylko dla produktów z kategorii: Najlepsze produkty. Paczki z tą opcją dostawy dostarcza tylko Pocztex.